Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

50ks

Výrobní společnost
House of Marie
Straten 15a Oirschot 5688
info@houseofmarie.nl
www.houseofmarie.nl/en

Recenze

Skvěle
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Jedlé konfety sněhové vločky 1g - PME

Jemné jedlé konfety ve tvaru sněhových vloček dodají vašim dezertům, dortům i cukroví kouzelný zim

111 Kč
11100 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Jedlý papír ledové království - Frozen 20cm - Dekora

Jedlý papír s potiskem Ledové království. 20 cm.

97 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Mrazivá vášeň 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Mrazivá vášeň. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení bílé sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílé sněhové vločky. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Figurka na dort Frozen - Elsa 9,5cm - Dekora

Nejedlá dekorace na dort Elsa

164 Kč

Skladem > 5 ks

Figurka na dort Frozen 9cm- Anna - Dekora

Figurka na dort Anna

156 Kč

Skladem > 10 ks